IRONMAN doma

IRONMAN doma

To je příběh ❤️ S odložením afrického šampionátu IRONMAN se Charlotte rozhodla celý závod pokořit doma – což zahrnovalo například 316 kol běhu v její zahradě.

Charlotte uplavala celých 3,8 km plavání v Propelu P:1

Charlotte se přihlásila na mistrovství Afriky IRONMAN v naději, že získá peníze pro svého kamaráda, který zoufale potřeboval invalidní vozík. Vzhledem k tomu, že se Jižní Afrika v důsledku COVID-19 dostala do národní karantény, její sen o mistrovství Afriky v IRONMANu musel být odložen – ale to ji neodradilo.

Takže v neděli 29. března, když měla být na Hobie Beach připravena na zahájení afrického šampionátu IRONMAN, se Charlotte připravila na zahradě u bazénu. Před ní byla trať  dlouhá 3,8 km plavání, 180,2 km na kole v jejím domě a 42 km běh kolem zahrady. „Přihlásila jsem se na IRONMAN mistrovství Afriky v naději, že získám R 70 000,- ( přibližně 93 tis. Kč) pro Phillipa Jansena van Rensburga, který zoufale potřeboval invalidní vozík. Phillip je můj přítel, který projíždí okolo mého domu už sedm let, je velmi přátelský a vždy se zastaví si na chvilku popovídat.”

Cyklistickou část závodu zvládla Charlotte v domácím prostředí

“Měla jsem obavy, když jsem ho přestala vidět. Ukázalo se, že jeho invalidní vozík (který ovládá svou bradou) měl rozbitou baterii. Byl jsem zničená, takže jsem se rozhodla s tím něco udělat.“ Charlotte tak pokračovala v náročném úkolu dokončit IRONMANa doma. „K této myšlence došlo až v sobotu odpoledne, když moje plavecká skupina začala sdílet obrázky, jak zvládají plavat doma na místě. Když jsem to viděla, požádala jsem svého manžela, aby zjistil, jestli to taky dokážu.”

“Když vše fungovalo, uvědomila jsem si, že mohu pokračovat v plaveckém tréninku. Pak jsem z ničeho nic dostala myšlenku odstartovat další den IRONMAN na dálku z domova. Nebylo to plánované.“… „Běh byl nejtěžší. Měla jsem jen 133 metrů prostoru, abych mohla běžet, nakonec jsem skončila na 1 580 zatáčkách. Naštěstí se můj 11 letý syn na část běhu připojil ke mně. Plavání bylo psychicky náročné, protože jediné, co jsem celou dobu viděla, bylo dno bazénu.“ Charlotte znovu prokázala, jak odolní jsou závodníci IRONMAN – každý den dokazují, že je možné cokoli. „V karanténě je důležité se navzájem podporovat.“

Charlotte znovu prokázala, jak odolní jsou závodníci IRONMAN