CAMP BYRON

CAMP BYRON

RESET

Australské Byron Bay, nebo jednoduše „Byron“, je známé svými plážemi, kavárnami a idylickým životním stylem. Daleko od shonu města, kde se čas doslova zpomaluje. Po roce, který jsme prožili, to bylo ideální místo pro reset.

Náš základní tábor pro tento týden byl Coopers Shoot. Dům je umístěn ve vnitrozemí Byronu a poskytuje příjemně chladné prostředí k relaxaci, navázání nových přátelství a klíčová tréninková místa v dosahu. 

Clint má na sobě Neopren P:2 Propel, Aaron Neopren Propel P:1

NOVÝ ZAČÁTEK

Po roce s jen pár závody se náš 2XU tým chopil příležitosti přeladit. Naši atleti mají rozdílné sportovní zaměření a disciplíny, ale spojuje je soustředěnost na sílu a význam čísel. Přátelské škádlení před prvními ranními kilometry bylo cítit všude, protože všichni měli radost z uvolněné atmosféry.

Ellen nosí jako základní vrstvu tričko Ignition, vestu Ignition Insulation, 3/4 legíny  Light Speed.

 Ash nosí nepromokavou bundu Light Speed a kompresní kalhoty Light Speed.

Eklektická parta spojená láskou k posouvání hranic …

Ellen Guiney:  Age-group triatlonistka

Aaron Royle: Olympijský triatlonista a specialista na olympijské tratě

Ash Good: Běžkyně, plavkyně a tréninková poradkyně

Clint Kimmins: Vytrvalostní sportovec, surfař velkých vln a záchranář na Bondi Beach

JEDNODUCHÝ START

Slavný východ slunce nad oceánem odstartoval týden. Perfektní ráno pro propojení s prostředím pomocí několika temp do vody a z vody, které probudí tělo a mysl. Trénink lze shrnout do jediného slova: magický.

Clint vybíhá v neoprenu Propel P:2. Ash je připravená neoprenu Propel P:1 v a Ellen v Propel P:2

ČERSTVÉ NOHY

Další fáze – ranní běh. Tým začal dostatečně zlehka, než vyrazil na úseky 10 x 1 minutu tempem pod 3 minuty/km a zatřásl s veškerou lačností, která zbyla v nohách. Běh rameno na rameni, nedat druhému ani centimetr. Bylo dobré znovu cítit soupeření na trati.

Ash běží v Light Speed Tech Singlet a kompresní legíny Aero Sculpt Hi-Rise. Aaron běží v tílku Light Speed a kraťasech Light Speed a ponožkách VECTR 1/4 Crew.

MÍŘIT VYSOKO

Horko bylo zničující a na asfaltu před vysokými teplotami není úniku. Zvlněná krajina před námi nás pohltila a zmátla nás strmými kopci. Navzdory tomu tým využil příležitosti k jízdě na čerstvém vzduchu.

Aaron nosí trikombinézu Perform Full Sleeved, Clint nosí Kompesní trikombinézu.

ZABRAT

Box je tvrdý a čestný. Pokud se provádí správně, je to trénink celého těla. Krátké údery. Nohy v pohybu. Pot. Pocit, že čas je nekonečný. Kombinace … paže začínají hořet. Vlevo vpravo, vlevo vpravo. Uhnout a přemístit. Forma a zaměření.

REFLEXE

Podvečerní vyběhnutí do kopců. Obloha se proměnila ve velkolepou show; #reversesunrise, jak řekl Clint. Světlo poskytuje chvilku k zamyšlení a jednoduše k prožití toho momentu. Rok 2020 byl šokující. Nový rok však slibuje něco jasnějšího.

REGENERACE

Kulečník se rychle změní v přátelskou soutěž; Clint a Aaronseem dominují … až do finále. Jejich rekord nevydržel a nakonec to jsou oni, kdo musí skončit v bazénu. Zvládli to jako gentlemani,  s respektem k porážce.